792 641 031

Kdo jsme

Společnost Přežiju CZ, s.r.o. se zaměřuje na zážitkové vzdělávání v oblasti dovedností potřebných pro pobyt a přežití v přírodě a preventivní přípravu na možné krizové situace. Hlavní činností jsou tedy zážitkové a vzdělávací aktivity zaměřené na dospělé i děti. Smyslem je šířit znalosti a prohlubovat dovednosti potřebné v případě ocitnutí se v nestandardních situacích, přiblížit lidi k přírodě – naučit je s přírodou spolupracovat, nebojovat. Učíme jak poskytnout pomoc v případě nouze, jak pomoci svým blízkým i sami sobě.

Petr KRÁSNICKÝ, Janovice n. Úhlavou

Petr KrásnickýOd r. 1999 působí Armádě ČR, kde se věnuje výcviku přežití v letních i zimních podmínkách, lezení, skialpinizmu a organizuje základní i instruktorské kurzy. Zúčastnil se vojenské zahraniční mise v Afghánistánu, výcviku přežití ve Švédsku a Rakousku. Vystudoval Vojenskou střední školu a Vyšší odbornou školu zaměřenou na cestovní ruch a sport. Mezi jeho zájmy patří horolezectví, aktivně vede horolezecký oddíl pro dospělé i mládež. V roce 2003 zorganizoval expedici Chan Tengri Kazachstán na 7010m vysoký vrchol. Dále se věnuje potápění (držitel licence CMAS **), jachtingu (kapitánské zkoušky pro přímořskou plavbu), lyžování a snowboardingu (instruktor). Je ženatý a má dceru Julii.

Jan KOLÁŘ, Plzeň

Jan KolářDva roky se věnoval výcviku a odborné přípravě profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje v Klatovech. Nyní již několik let působí na pozici vedoucího oddělení IZS a služeb územního odboru Plzeň. Aktivně se věnuje sportu, cestování a outdoorovým aktivitám. Studuje možnosti přípravy na krizové situace. Rád se pohybuje na hranicích svých schopností, kapacity a vlastního strachu. Úcta k přírodě patří k jeho nejdůležitějším životním hodnotám.

 

Spolupracujeme s těmito partnery:

zazitky.cz

 

 

1361273348-cvt_logo_cz_600

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

Scroll to top