792 641 031

KDO JSME A PROČ TO DĚLÁME

NÁŠ PŘÍBĚH

Když jsme před časem diskutovali o tom, jak si člověk přestává rozumět s přírodou, že málokdo už dokáže přespat venku bez drahého vybavení, být potmě v lese je pro mnohé nepředstavitelné a panický strach lidem nahání klíště nebo divoké prase, netušili jsme, jak aktuální téma otevíráme.

Odcizení člověka od přírody se den ode dne prohlubuje, stále více otců nemá svým dětem co předávat.

Nehrajeme si na vojáky. Ale trénujeme základní dovednosti, jak obstát, když berlička civilizace není zrovna po ruce, jak přežít s přírodou v přírodě, jak se neposrat.

Petr Krásnický

Hlavní instruktor
Od r. 1999 působí Armádě ČR. Vystudoval Vojenskou střední školu a Vyšší odbornou školu zaměřenou na cestovní ruch a sport. Mezi jeho zájmy patří horolezectví, aktivně vede horolezecký oddíl pro dospělé i mládež. V roce 2003 zorganizoval expedici Chan Tengri Kazachstán na 7010m vysoký vrchol. Dále se věnuje potápění (držitel licence CMAS **), jachtingu (kapitánské zkoušky pro přímořskou plavbu), lyžování a snowboardingu (instruktor). Je ženatý a má dceru Julii.

Jan Kolář

Instruktor, organizátor
Osm let pracoval jako profesionální hasič HZS Plzeňského kraje, působil v oblasti odborného výcviku a vedl oddělení IZS a služeb územního odboru Plzeň. Aktivně sportuje, věnuje se cestování a outdoorovým aktivitám. Rád se pohybuje na hranicích svých schopností, kapacity a vlastního strachu. Úcta k přírodě patří k jeho nejdůležitějším životním hodnotám.
S KÝM SPOLUPRACUJEME
Grid
JAK KURZY PROBÍHAJÍ

FOTOGALERIE

Scroll to top